Designový Časopis
Designový Časopis
Třídílná Okenní Obvazová Sada

Ribbons, Strips and Diamonds

Třídílná Okenní Obvazová Sada I když nabízí praktické výhody plně lemovaných záclon (izolace, sluneční ochrana, tlumení ozvěny, teplo, maskování ošklivého pohledu) a žaluzie (filtrování světla), tato sada je také zvláště originální, estetická a stylová a kombinace různých barevných textilie (hrach / světle / kovová tmavě zelená, tmavě modrá, bílá, žlutá), textury (saténové stuhy, len, síťovina), tvary (malé / velké diamanty) a povrchy (potrubí oproti plochým textilním panelům) přispívají k výraznému účinku.

Název projektu : Ribbons, Strips and Diamonds, Jméno designérů : Lesley Bloomfield Faedi, Jméno klienta : Auto-entreprise : Mme Bloomfield Faedi Lesley.

Ribbons, Strips and Diamonds Třídílná Okenní Obvazová Sada

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.