Designový Časopis
Designový Časopis
Identita Značky, Strategie Značky

babyfirst

Identita Značky, Strategie Značky JV mezi zahraničními a čínskými subjekty, které prodávají vysoce kvalitní dovážené výrobky pro péči o dítě pro čínský trh na pevnině. design hladce kombinuje západní a čínské, moderní a tradiční, kulturně a společensky relevantní prvky. je to čínská tradice, aby se novorozenci oblékli do červené látky nebo šatů, aby dali dítěti štěstí (červená je barva štěstí). dudlík je rozpoznatelně západní. tento design vyjadřuje snahu o modernitu při respektování tradic. také zachycujeme, jak jsou děti ceněny vzhledem k politice „jednoho dítěte“ v Číně.

Název projektu : babyfirst, Jméno designérů : brian LAU lilian CHAN, Jméno klienta : .

babyfirst Identita Značky, Strategie Značky

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.