Designový Časopis
Designový Časopis
Jídelní Židle

'A' Back Windsor

Jídelní Židle Pěkné tvrdé dřevo, tradiční truhlářství a moderní strojní zařízení aktualizují jemné křeslo Windsor. Přední nohy procházejí sedadlem, aby se staly královským sloupkem, a zadní nohy sahají až k hřebenu. Díky triangulaci tento silný design vyrovnává síly komprese a napětí s maximálním vizuálním a fyzickým efektem. Mléčná barva nebo čirý olejový povrch zachovávají udržitelnou tradici židlí Windsor.

Název projektu : 'A' Back Windsor , Jméno designérů : Stoel Burrowes, Jméno klienta : Stoel Burrowes Studio.

'A' Back Windsor  Jídelní Židle

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.