Designový Časopis
Designový Časopis
Luxusní Showroom

Scotts Tower

Luxusní Showroom Scotts Tower je přední obytný komplex v centru Singapuru, jehož cílem je uspokojit poptávku po vysoce propojených, vysoce funkčních rezidencích v městských lokalitách rostoucím počtem podnikatelů z domova a mladých profesionálů. Abychom prokázali vizi, kterou měl architekt - van van Berkel z UNStudio - „svislého města“ s odlišnými zónami, které by se normálně horizontálně rozlévaly přes městský blok, navrhli jsme vytvořit „prostory v prostoru“, kde se prostory mohou transformovat jako vyzván různými situacemi.

Název projektu : Scotts Tower, Jméno designérů : Constance D. Tew, Jméno klienta : Creative Mind Design.

Scotts Tower Luxusní Showroom

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.