Designový Časopis
Designový Časopis
Digitální Brána

National Bank of Greece's i-bank

Digitální Brána Koncept obchod, který je domovem a poskytuje pokyny ohledně jeho online, mobilního a telefonního bankovnictví. Neexistuje žádný pult - zákazníci místo toho používají v obchodech počítače k dokončení denních bankovních transakcí, např. nastavování objednávek a prohlížení výpisů, s podporou týmu pro 4 osoby v obchodě. Aplikace NBG je k dispozici na iPadech a iPhonech v centrálních stáncích „Great Ideas“, soukromé stánky lze použít pro internetové a telefonní bankovnictví a dotykové obrazovky v interaktivní zóně umožňují návštěvníkům přístup k bankovním službám a hraní her.

Název projektu : National Bank of Greece's i-bank , Jméno designérů : Allen International, Jméno klienta : allen international.

National Bank of Greece's i-bank  Digitální Brána

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.