Designový Časopis
Designový Časopis
Bluetooth Headset

Bluetrek Titanium +

Bluetooth Headset Tato nová náhlavní souprava „Titanium +“ od společnosti Bluetrek, zakončená stylovým designem, který symbolizuje „natahování“ (trubka výložníku vyčnívající z kruhového ucha), vyrobená z odolného materiálu - hliníková slitina hliníku a především vybavena schopností streamovat zvukový signál z nejnovějších inteligentních zařízení. Funkce rychlého nabíjení umožňuje rozšíření vaší konverzace v okamžiku. Patentovaný design umístění baterie umožňuje vyvážení hmotnosti náhlavní soupravy pro zvýšení pohodlí při používání.

Název projektu : Bluetrek Titanium +, Jméno designérů : CONNECTEDEVICE Ltd, Jméno klienta : Bluetrek Technologies Limited.

Bluetrek Titanium + Bluetooth Headset

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.