Designový Časopis
Designový Časopis
Lampa

Capsule Lamp

Lampa Lampa byla původně navržena pro značku dětského oblečení. Inspirace pochází z hraček v kapslích, které děti získávají z prodejních automatů obvykle umístěných v prodejnách. Když se podíváme na lampu, uvidíme spoustu barevných hraček v kapslích, z nichž každá má přání a potěšení, které probudí mladistvou duši. Počet tobolek může být upraven a obsah může být vyměněn, jak se vám líbí. Od každodenních drobností až po speciální dekorace se každý předmět, který vložíte do kapslí, stane jedinečným příběhem, který krystalizuje váš život a stav mysli v určitý čas.

Název projektu : Capsule Lamp, Jméno designérů : Lam Wai Ming, Jméno klienta : .

Capsule Lamp Lampa

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.