Designový Časopis
Designový Časopis
Zařízení Na Testování Vína

Grapevine House

Zařízení Na Testování Vína Grapevine House v podobě abstraktní hroznů, který je téměř zdarma čeká na vinici. Jeho hlavní podpůrný prvek vytvořený digitálně vyrobeným sloupcem představuje poctu starému kořenu révy vinné. Průsvitné sklo Grapevine House je otevřené ve všech směrech a umožňuje okamžitý zážitek z vinice. Tímto způsobem by mělo být umožněno vizuální zlepšení chuti všech testovaných vín.

Název projektu : Grapevine House, Jméno designérů : Peter Stasek, Jméno klienta : Winemaker Association.

Grapevine House Zařízení Na Testování Vína

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.