Designový Časopis
Designový Časopis
Písmo

Red Script Pro typeface

Písmo Red Script Pro je jedinečné písmo inspirované novými technologiemi a pomůckami pro alternativní formy komunikace, které nás harmonicky spojuje s jeho bezplatnými formáty dopisů. Inspirován iPadem a navržený v Brushes, je vyjádřen jedinečným stylem psaní. Obsahuje angličtinu, řečtinu a cyrilici a podporuje více než 70 jazyků.

Název projektu : Red Script Pro typeface, Jméno designérů : Red Design Consultants Rodanthi Senduka, Jméno klienta : .

Red Script Pro typeface Písmo

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.