Designový Časopis
Designový Časopis
Led-Spotlight

Stratas.02

Led-Spotlight LED Spotlight pro montáž na lištu, navržený speciálně pro LED modul Xicato XSM Artist Series (nejlepší LED dioda Color Rendering ve své třídě). Ideální pro osvětlení uměleckých děl a vnitřních prostředí, čisté estetiky a kompaktní celkové velikosti. Stratas.02 je standardně dodáván se 3 zaměnitelnými reflektory (bod 20˚, střední 40˚, povodeň 60˚) a voštinovou protidělicí mřížkou.

Název projektu : Stratas.02, Jméno designérů : Christian Schneider-Moll, Jméno klienta : .

Stratas.02 Led-Spotlight

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.