Designový Časopis
Designový Časopis
Keramická Dlažba

elhamra

Keramická Dlažba Special Lines Worthy of the Palace Navržený podle inspirace Elhamra paláce, který je popisován jako odraz snu paláců do reálného světa v příběhu 1001 nocí, je jedním z nejlépe dosažených příkladů vytvořených digitální technologií, objevující se ve trojrozměrných texturách ve velikostech 30 x 60 cm s barvami; tyrkysová, světle tyrkysová a bílá. Přízemní barvy Elhamry jsou doplněny dekoracemi ve stejných barvách. Elhamra, je jedinečnou volbou pro vytvoření lázní připomínajících paláce…

Název projektu : elhamra, Jméno designérů : Bien Seramik Design Team, Jméno klienta : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

elhamra Keramická Dlažba

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.