Designový Časopis
Designový Časopis
Keramická Dlažba

eramosa

Keramická Dlažba Eramosa: Mužský… Řada s přírodními a teplými barevnými tóny, obsahuje jemný a příjemný kontrast a osvětluje různé možnosti díky široké škále použití. Série, která zachovává přirozenost až do posledního bodu, s jemně zrnitou vyhlídkovou stěnou 21 x 63 a 40 x 40 vyrobenou, upravenou a ztělesňující všechny výhody digitální technologie. Dekory Edera a Leaf o velikosti 21x63 přidávají dynamice jednoduchosti série.

Název projektu : eramosa, Jméno designérů : Bien Seramik Design Team, Jméno klienta : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

eramosa Keramická Dlažba

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.