Designový Časopis
Designový Časopis
Usb Flash Disk

Frohne eClip

Usb Flash Disk eClip je první USB flash disk s klipem na světě s metrickým pravítkem. Společnost eClip získala ocenění Silver iDA & Golden A 'Design Award. eClip je lehký, hodí se na klíčenku a funguje jako kancelářská sponka k uspořádání vašich papírů, účtenek a peněz. eClip chrání osobní data, duševní vlastnictví, data zaměstnavatele, lékařská data a obchodní tajemství pomocí bezpečnostního softwaru. eClip navrhl Frohne na Floridě. Zlatý konektor paměti je odolný proti nárazům, poškrábání, vodě, alkoholu, prachu, nerezu a elektromagnetům.

Název projektu : Frohne eClip , Jméno designérů : Derrick Frohne, Jméno klienta : Frohne.

Frohne eClip  Usb Flash Disk

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.