Designový Časopis
Designový Časopis
Skládací Kolo

DONUT

Skládací Kolo Snadno sklopný koncept jízdního kola, který se složí do kruhového rámu a žádné části jízdního kola nevyčnívají mimo rám. Bike vypadá po zaklopení jako kruh, který lze snadno přenášet, skladovat a ukládat. Toto kolo má kruhový rám z hliníkové slitiny, který bere zatížení jezdce. Přední a zadní vidlice jsou otočné k kruhovému rámu.Toto kolo má trubkový pedál, který se posouvá a otáčí uvnitř klikové tyče. Kombinace řetězu a převodovky disky se používají k přenosu pohybu na zadní kolo. Výškově nastavitelné sedadlo a klika s GPS, hudebním přehrávačem a cyklometrem.

Název projektu : DONUT, Jméno designérů : Arvind Mahabaleshwara, Jméno klienta : .

DONUT Skládací Kolo

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.