Designový Časopis
Designový Časopis
Stolek

Chandelier table

Stolek Dekorativní stolek. Tato delikátní tabulka je dokonalým společníkem a doplňkovým partnerem Claire de Lune Chandelier. Takže jeho název "Lustrová tabulka". Jeho „téměř tam“ kvalita je zvýrazněna jemným rytím připomínajícím krajku. Stejně jako u většiny výrobků navržených společností ACCENT je dodáván v plochém balení, takže konečný spotřebitel vyžaduje určitou montáž, což připomíná snížení CO2 jako integrální konstrukční úvahy. Krásný a užitečný doplněk do každé ložnice nebo obývacího pokoje.

Název projektu : Chandelier table, Jméno designérů : Claire Requa, Jméno klienta : Accent Aps.

Chandelier table Stolek

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.