Designový Časopis
Designový Časopis
Upcycled Šperky

Clairely Upcycled Jewellery

Upcycled Šperky Krásné, jasné, upcycled bižuterie, navržené z potřeby používat odpadní materiál z výroby Claire de Lune Chandelier. Tato řada se vyvinula ve značné množství sbírek - všechny vyprávějí příběhy, všechny představují velmi osobní pohledy do filozofií návrháře. Transparentnost je zásadní součástí vlastní filozofie designérů, což se odráží na výběru použitého akrylu. Kromě použitého zrcadlového akrylátu, který sám odráží světlo, je materiál vždy průhledný, barevný nebo čirý. Balení CD posiluje koncepty opětovného použití.

Název projektu : Clairely Upcycled Jewellery , Jméno designérů : Claire Requa, Jméno klienta : CLAIRELY upcycled jewellery.

Clairely Upcycled Jewellery  Upcycled Šperky

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.