Designový Časopis
Designový Časopis
Kancelářská Budova

Jansen Campus

Kancelářská Budova Budova je pozoruhodným novým přírůstkem k panoramatu, který spojuje průmyslovou oblast se starým městem a má své trojúhelníkové tvary z tradičních šikmých střech Oberrietu. Projekt integruje inovativní technologie, zahrnuje nové detaily a materiály a splňuje přísné švýcarské „Minergie“ udržitelné stavební normy. Fasáda je obložena tmavou předpatinovanou perforovanou sítí Rheinzink, která evokuje hustotu tónů dřevěných budov okolního prostoru. Přizpůsobené pracovní prostory jsou otevřený půdorys a geometrie budovy rozděluje pohledy na Rheintal.

Název projektu : Jansen Campus, Jméno designérů : Davide Macullo Architects, Jméno klienta : .

Jansen Campus Kancelářská Budova

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.