Designový Časopis
Designový Časopis
Hračky

Minimals

Hračky Minimální je rozkošná řada modulárních zvířat charakterizovaná použitím primární palety barev a geometrických tvarů. Název je odvozen od slova „minimalismus“ a kontrakce „mini-zvířat“. Určitě jsou stanoveny tak, aby odhalily podstatu hraček odstraněním všech nepodstatných forem, funkcí a konceptů. Společně vytvářejí pantone barev, zvířat, oblečení a archetypů a povzbuzují lidi, aby si vybrali charakter, se kterým se ztotožňují.

Název projektu : Minimals, Jméno designérů : Sebastián Burga, Jméno klienta : Minimals.

Minimals Hračky

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.