Designový Časopis
Designový Časopis
Lžíce, Dárek

Naming Spoon

Lžíce, Dárek „Naming Spoon“ pocházela z potřeby nabídnout moderní a populární alternativu k tradičnímu křtinu, lžíci. Chtěl jsem vytvořit lžíci, která by mohla být personalizována a pojmenována jako „Naming Spoon“. Pojmenování obřadů v poslední době rostlo v popularitě. Chtěl jsem vytvořit předmět, tzv. „Pojmenovanou lžíci“, který bude uveden na slavnostním ceremoniálu nebo křtiny Každá „pojmenovaná lžíce“ je jedinečná a může být personalizována s příjemci Birth Stone a inicializována a může být prezentována jako dědictví pro rodiny s dětmi dědictví.

Název projektu : Naming Spoon, Jméno designérů : Katherine Alexandra Brunacci, Jméno klienta : Katherine Alexandra Brunacci.

Naming Spoon Lžíce, Dárek

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.