Designový Časopis
Designový Časopis
Prasátko

DEEPE

Prasátko Objekt je prasátko. Jedinečný vzhled ve tvaru postavy kombinuje drahé, prestižní šperky s krásným a milým a stálým přítomností členů rodiny, fundraising je velmi funkční vlastnost. Ale nejvýraznější vlastnost DeePee - vše kromě standardních funkcí dokonale splňuje - je to nové znění, jedinečný a doplňkový kontextový „klenot“, který je exkluzivním domovem.

Název projektu : DEEPE, Jméno designérů : Zoltan Madosfalvi, Jméno klienta : Lima Home design studio.

DEEPE Prasátko

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.