Designový Časopis
Designový Časopis
Kreativní Design Interiéru Kanceláře

Reckitt Benckiser office design

Kreativní Design Interiéru Kanceláře Požadavkem klienta bylo naplánovat zcela kontinuální, otevřenou a moderní kancelář. Měli jsme na paměti, že osvětlení je velmi dobré a využijte všechny skvělé prostory opticky. V části jídelny a otevřené kuchyně jsme se snažili, aby se zaměstnanci cítili jako moderní kavárna. Poté, co byl představen mladý tým RB, půdní prostředí a firemní barvy značky, byly jednomyslně hlasovány k návrhu interiéru street art stylu, který má být.

Název projektu : Reckitt Benckiser office design, Jméno designérů : Zoltan Madosfalvi, Jméno klienta : .

Reckitt Benckiser office design Kreativní Design Interiéru Kanceláře

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.