Designový Časopis
Designový Časopis
Stůl S Nastavitelnou Stolní Deskou

Dining table and beyond

Stůl S Nastavitelnou Stolní Deskou Tato tabulka má schopnost přizpůsobit svůj povrch různým tvarům, materiálům, texturám a barvám. Na rozdíl od běžného stolu, jehož stolní deska slouží jako pevný povrch pro obslužné příslušenství (talíře, obslužné talíře atd.), Fungují komponenty této tabulky jako povrchové a obslužné příslušenství. Toto příslušenství může být složeno z různých tvarových a velikostních komponent v závislosti na potřebách stolování. Tento jedinečný a inovativní design přeměňuje tradiční jídelní stůl v dynamický vrchol díky neustálému přeskupování zakřivených doplňků.

Název projektu : Dining table and beyond, Jméno designérů : Athanasia Leivaditou, Jméno klienta : Studio NL.

Dining table and beyond Stůl S Nastavitelnou Stolní Deskou

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.