Designový Časopis
Designový Časopis
Renovace

Apartment in Athens

Renovace Tento byt v přízemí, zasazený za zralou svěží zahradou, byl zcela vykuchaný a přeměněn na toto moderní prostředí. Byt o rozloze 85 m. Nabízí moderní architektonické prvky, použití přírodních materiálů (jako je travertin a dřevo), výrazná šedá barva v kontrastu s bílou, změkčená přirozeným světlem a zvýrazněná skrytým a exponovaným LED osvětlením a některé průmyslově inspirované konstrukční prvky. Vrchol domu je tvořen zakřiveným kuchyňským stropem, který začíná za nástěnnou skříní a končí jako knihovna.

Název projektu : Apartment in Athens, Jméno designérů : Athanasia Leivaditou, Jméno klienta : Studio NL.

Apartment in Athens Renovace

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.