Designový Časopis
Designový Časopis
Karta Zprávy

Standing Message Card “Post Animal”

Karta Zprávy Nechte zvířecí papír řemesla kit doručit vaše důležité zprávy. Zapište si svou zprávu do těla a poté poslat spolu s dalšími částmi uvnitř obálky. Jedná se o zábavnou zprávu, kterou může příjemce sestavit a zobrazit. Obsahuje šest různých zvířat: kachna, prase, zebra, tučňák, žirafa a sob. Život s designem: Kvalitní designy mají schopnost modifikovat prostor a přeměňovat mysli jeho uživatelů. Nabízejí pohodlí při pohledu, držení a používání. Jsou naplněni lehkostí a prvkem překvapení, obohacujícím prostor.

Název projektu : Standing Message Card “Post Animal”, Jméno designérů : Katsumi Tamura, Jméno klienta : good morning inc..

Standing Message Card “Post Animal” Karta Zprávy

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.