Designový Časopis
Designový Časopis
Hračka

Rocking Zebra

Hračka Děti milují tuto nebezpečnou houpací hračku, zatímco moderní vzhled, zábavná grafika a přírodní dřevo jsou v moderním domě skutečnými poutači. Výzva pro design spočívala v zachování základní povahy klasické dědické hračky, přičemž se využívaly pokročilé techniky a modulární konstrukční systém, který umožňuje budoucí další druhy zvířat s minimálními částečnými změnami. Balený produkt musí být také kompaktní a do 10 kg pro přímé kanály internetového prodeje. Použití vlastního tiskového laminátu je skutečný první a výsledkem je dokonalé vykreslení barev / vzorů na povrchu zcela odolném proti poškrábání

Název projektu : Rocking Zebra, Jméno designérů : Newmakers, Jméno klienta : Newmakers.

Rocking Zebra Hračka

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.