Designový Časopis
Designový Časopis
Paravent

Positive and Negative

Paravent Jedná se o produkt, který slouží současně jako funkce a krása, kořeněné nádechem kultury a kořenů. „Pozitivní a negativní“ paravant funguje jako nastavitelná a mobilní překážka v soukromí, která nevyčnívá ani nenarušuje prostor. Islámský motiv poskytuje krajkový efekt, který je odečten a obrácen od materiálu Corian / Resin. Podobně jako jin jin jang, vždy je v dobru vždy něco dobrého a v dobrém vždy trochu špatného. Když slunce zapadá do „pozitivního a negativního“, je to opravdu jeho zářící okamžik a geometrické stíny malovat místnost.

Název projektu : Positive and Negative , Jméno designérů : Mona Hussein Design House, Jméno klienta : .

Positive and Negative  Paravent

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.