Designový Časopis
Designový Časopis
Židle

loop-сhair

Židle Myšlenka tohoto křesla ke mně přišla, když jsem viděl smyčku z řezu obdélníku, která je zakřivená, aby tvořila paže. Kovové části jsou pomocí šroubů spojeny s dřevěnými nohami a opěradlo a sedadlo židle jsou vyrobeny z průhledného plastu. Spojení těchto tří různých materiálů dává iluzi lehkosti.

Název projektu : loop-сhair , Jméno designérů : Viktor Kovtun, Jméno klienta : Xo-Xo-L design.

loop-сhair  Židle

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.