Designový Časopis
Designový Časopis
Kupole

Easy Domes

Kupole Design a struktura Easy Domes je Icosahedron, zde řezem vrcholů a přeměněn na 21 dřevěných sekcí. Design, interiér, barevné materiály a celková implementace do okolí, konstrukce a udržitelné požadavky, nabízí uspořádání interiérů pro širokou škálu uživatelů. Koncept přitahuje zelenou budovu, stavitele domů a udržitelné bydlení. Může být postaven ve všech klimatických pásmech a odolný vůči zemětřesení a hurikánu.

Název projektu : Easy Domes, Jméno designérů : KT Architects, Jméno klienta : Easy Domes Ltd.

Easy Domes Kupole

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.