Designový Časopis
Designový Časopis
Lékařské Centrum

Neo Derm The Center

Lékařské Centrum Je navržen tak, aby rezonoval s tématem linií, a zvýraznění vápno v barvě je dostačující k tomu, aby předvedlo stručnou a energetickou konstrukci tohoto konkrétního centra péče o pleť. Paprsky bílých honosných linií vedou napříč bílým stropem a dynamicky zasahují do okolního prostoru. Relaxační zóna sousedící s recepcí je nastavena na limetkový na limetkový barevný tón od nábytku po koberec, který zdůrazňuje mladou a omlazenou esenci značky prostřednictvím přehledu přístavu Victoria.

Název projektu : Neo Derm The Center, Jméno designérů : Danny Chan, Jméno klienta : Beige Design Limited.

Neo Derm The Center Lékařské Centrum

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.