Designový Časopis
Designový Časopis
Oblečení

Bamboo lattice

Oblečení Ve Vietnamu vidíme techniku bambusové mříže v mnoha produktech, jako jsou lodě, nábytek, kuřecí klece, lucerny ... Bambusová mříž je silná, levná a snadno vyrobitelná. Mou vizí je vytvořit módní oblečení, které je vzrušující a půvabné, sofistikované a okouzlující. Tento bambusový mřížový detail jsem použil na některé z mých módů převedením syrové, tvrdé pravidelné mříže na měkký materiál. Moje návrhy kombinují tradici s moderním tvarem, tvrdost vzoru mřížky a jemnost písku jemných tkanin. Zaměřuji se na formu a detaily, které nositeli přinášejí kouzlo a ženskost.

Název projektu : Bamboo lattice , Jméno designérů : Do Thanh Xuan, Jméno klienta : Sea of Love.

Bamboo lattice  Oblečení

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.