Designový Časopis
Designový Časopis
Židle, Stohovací Židle

xifix-one

Židle, Stohovací Židle Design je založen na požadovaném minimu fyziky a materiálu, vícenásobném použití, indoor-outdoor, Corner Chair, Stohovací židle, round-soft, Feng Shui. Konstrukce pro uložení závaží se skládá z jediné nekonečné trubky. Sedadlo je upevněno ve dvou axiálních bodech a pokládá se na třetí bod konstrukce. Axiální pevné body v rámu umožňují sklopení sedadla a židle mohou být naskládány do sebe. Sedadlo lze snadno vyjmout, vyměnit lze různé materiály, čalounění, tvar, barvu a design.

Název projektu : xifix-one, Jméno designérů : Juergen Josef Goetzmann, Jméno klienta : Creativbuero.

xifix-one Židle, Stohovací Židle

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.