Designový Časopis
Designový Časopis
Přepravní Obal

The Cube

Přepravní Obal Náš podpisový produkt The Cube je Open Architecture Crating System, což je patentovaná narušující technologie v obalovém průmyslu; Je to jediné tržní řešení navržené od přechodu od nakládání produktu na konci výrobní linky výrobce, k dodávkovému vozu a rovnou k prodejnímu místu maloobchodníků nebo distributorům mnoha různých průmyslových odvětví, čímž se sníží náklady na balení a eliminují se vrstvy nákladů . Byl to první návrh obalu, který splňoval směrnice pro testování prostředí a ISTA od Walmart.

Název projektu : The Cube, Jméno designérů : Luis Felipe Rego, Jméno klienta : Smart Packaging Systems.

The Cube Přepravní Obal

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.