Designový Časopis
Designový Časopis
Designové Studio S Galerií

PARADOX HOUSE

Designové Studio S Galerií Paradox House, split-level obrátil elegantní studio pro multimediální design, najde perfektní rovnováhu mezi funkčností a stylem a zároveň odráží jedinečný vkus a způsob života svého majitele. Vytvořilo nápadné multimediální designové studio s čistými, hranatými čarami, které na mezipatře předvádí výraznou žlutě zbarvenou skleněnou krabici. Geometrické tvary a linie jsou moderní a úžasné, ale vkusně provedené pro zajištění jedinečného pracovního prostoru.

Název projektu : PARADOX HOUSE, Jméno designérů : Catherine Cheung, Jméno klienta : .

PARADOX HOUSE Designové Studio S Galerií

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.