Designový Časopis
Designový Časopis
Koncept Firemní Architektury

ajando Next Level C R M

Koncept Firemní Architektury Koncept ajando Loft: Informace jsou stavebním materiálem našeho vesmíru. V přístavním okrese Mannheim v Německu byl vytvořen velmi neobvyklý podkroví. Celý tým Ajando zde bude žít a pracovat od ledna 2013. Za konceptem firemní architektury podkroví stojí architekt Peter Stasek a kancelář loftwerk v Karlsruhe. Inspirovalo se to kvantovou fyzikou Wheelera, architekturou Josefa M. Hoffmanna a samozřejmě i informační odborností Ajanda: „Information to the World Go Round“. Text od novináře Ilony Koglinové zdarma

Název projektu : ajando Next Level C R M, Jméno designérů : Peter Stasek, Jméno klienta : ajando Next Level CRM.

ajando Next Level C R M Koncept Firemní Architektury

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.