Designový Časopis
Designový Časopis
Kódový Štítek Qr

Marketplace on the Move

Kódový Štítek Qr Nový způsob, jak své auto prodat všude! Pouze na adrese www.krungsriautomarketplace.com, kde můžete zveřejnit příspěvek na prodej svého automobilu, vyrobíme nálepku QR Code na základě jedinečné webové adresy vašeho vozu uvedeného v seznamu, s vybraným designem nálepky pak doručíme na vaše místo, abyste na auto mohli nalepit nálepku! !! Pro kupujícího stačí naskenovat QR kód, který vidíte na parkovišti prodávajícího v obchodních domech, kavárnách, budovách atd. Okamžitě získáte přístup k detailům auta. Zavolejte prodejci a podívejte se na to. Všichni se náhle stalo v místě, kde jste oba !!!

Název projektu : Marketplace on the Move, Jméno designérů : Krungsri Auto, Jméno klienta : Krungsri Auto.

Marketplace on the Move Kódový Štítek Qr

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.