Designový Časopis
Designový Časopis
Komoda

dog-commode

Komoda Tato komoda je externě podobná psovi. Je to velmi radostné, ale zároveň velmi funkční. Uvnitř této komody je umístěno třináct krabic různé velikosti. Tato komoda se skládá ze tří samostatných částí, které jsou spolu spojeny do jedné jedinečné věci. Originální nohy dávají iluzi stojícího psa.

Název projektu : dog-commode, Jméno designérů : Viktor Kovtun, Jméno klienta : Xo-Xo-L design.

dog-commode Komoda

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.