Designový Časopis
Designový Časopis
Komodia Komoda

Commodia

Komodia Komoda Commodia by ArteNemus je komoda s organickými povrchy a tvary. Jeho špičkový vzhled je zdůrazněn použitím dřevin výjimečné kvality a vynikajícím zpracováním. Jeho tvar je podtržen kontrastem mezi barvou dřeva povrchů a barvou dřeva hran. Kromě toho je materiálům a povrchovým úpravám skrytých povrchů věnována stejná zvláštní pozornost kvalitě než u viditelných povrchů, což vede k estetickému konceptu bez diskontinuity. Design Commodia je současný s klasickou inspirací.

Název projektu : Commodia, Jméno designérů : Eckhard Beger, Jméno klienta : ArteNemus.

Commodia Komodia Komoda

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.