Designový Časopis
Designový Časopis
Pohostinnost Stadionu

San Siro Stadium Sky Lounge

Pohostinnost Stadionu Projekt nových salónků Sky je jen prvním krokem obrovského programu renovace, který AC Milan a FC Internazionale společně s městem Milán provádějí s cílem transformovat stadion San Siro v multifunkčním zařízení schopném pojmout všechny důležité události, kterým bude Milano čelit během nadcházejícího EXPO 2015. Po úspěchu projektu skybox provedla společnost Ragazzi & Partners myšlenku vytvoření nového konceptu pohostinských prostor na hlavním velkém stánku stadionu San Siro.

Název projektu : San Siro Stadium Sky Lounge, Jméno designérů : Francesco Ragazzi, Jméno klienta : A.C. Milan - F.C. Internazionale.

San Siro Stadium Sky Lounge Pohostinnost Stadionu

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.