Designový Časopis
Designový Časopis
Pobočka Banky Hq

DBS HQ

Pobočka Banky Hq Krátkou zprávou allen international bylo implementovat nejmodernější bankovní technologie s cílem zlepšit a zlepšit zkušenosti zákazníků z pobočky v jejich nové pobočce v pobočce Financial Bay Tower ve Singapuru. Výsledný design retailové banky využívá interaktivní digitální uvítací zeď citlivou na pohyb, rychlé servisní stanice pro rychlé transakce a instalaci pomocných jednotek v polosoukromých konzultačních sekcích. Pobočka také zahrnuje hlediště 300 míst a první pobočkové televizní studio pro Channel News Asia. Vyhrazené salonky pro

Název projektu : DBS HQ, Jméno designérů : Allen International, Jméno klienta : allen international.

DBS HQ Pobočka Banky Hq

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.