Designový Časopis
Designový Časopis
Showroom

From The Future

Showroom Showroom: V showroomu jsou vystaveny tréninkové boty a sportovní vybavení, které byly vyrobeny technologií vstřikování. Místo vypadá jako vyrobené lisováním vstřikovací formou. Ve výrobním postupu na místě, kusy nábytku, jako by byly spojeny s vyrobeny ve vstřikovací formě, aby se vytvořil celek. Hrubé šicí stezky, které na stropě zjemňují veškerou technologickou vizualitu.

Název projektu : From The Future, Jméno designérů : Ayhan Güneri, Jméno klienta : EUROMAR İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.STİ.

From The Future Showroom

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.