Designový Časopis
Designový Časopis
Showroom

CHAMELEON

Showroom Tématem salonu je technologie, která obsluhuje výstavní místa. Technologické linky na stropě a stěnách, navržené tak, aby vyjadřovaly technologii bot, které se zobrazují ve všech showroomech, importují a vyrábějí v továrně, která je vedle budovy. s volnou formou, zatímco se shromažďují ideálně, použijte technologii CAD-CAM.Barrisol, která vyrábí ve Francii, mdf lakový nábytek, který vyrábí na evropské straně Istanbulu, systémy RGB Led, které vyrábějí na asijské straně Istanbulu, bez měření a zkoušení na zavěšeném stropu .

Název projektu : CHAMELEON, Jméno designérů : Ayhan Güneri, Jméno klienta : EUROMAR İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.STİ.

CHAMELEON Showroom

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.