Designový Časopis
Designový Časopis
Technologická Banka

Absa

Technologická Banka Společnost allen international byla požádána, aby vyvinula inovativní pobočku „Laboratory“ v Clearwater Mall v Johannesburgu. Společnost ABSA chtěla tuto pobočku použít jako testovací laboratoř k vývoji inovativních produktů a procesů před jejich rozšířením v celé síti. Nová pobočka „Lab“ se zaměří na prototypovou technologii s cílem vytvořit interaktivnější prostředí pro zákazníky a vyzkoušet nové způsoby bankovnictví. Vytvořením různých cest zákazníků pro Exkluzivní bankovnictví, Retail Consultants a High-Transaction Transactional banking jsme dokázali dodat koncept pobočky více zaměřený na zákazníka.

Název projektu : Absa, Jméno designérů : Allen International, Jméno klienta : allen international.

Absa Technologická Banka

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.