Designový Časopis
Designový Časopis
Svícny

Hermanas

Svícny Hermanas je rodina dřevěných svícnů. Jsou jako pět sester (hermanas), které vám pomohou vytvořit příjemnou atmosféru. Každý svícen má jedinečnou výšku, takže jejich vzájemným spojením budete moci simulovat světelný efekt svíček různé velikosti pouhým použitím standardních tealights. Tyto svícny jsou vyrobeny ze soustruženého buku. Jsou malovány v různých barvách, což vám umožní vytvořit si vlastní kombinaci, která se vejde na vaše oblíbené místo.

Název projektu : Hermanas, Jméno designérů : Maurizio Capannesi, Jméno klienta : .

Hermanas Svícny

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.