Designový Časopis
Designový Časopis
Přenosné Pouzdro Na Baterie

Parallel

Přenosné Pouzdro Na Baterie Stejně jako iPhone 5 je Parallel nastaven tak, aby ohromil zákazníky díky super bateriové baterii 2 500 mAh - to je neuvěřitelných 1,7krát delší životnost. To je velmi výhodné pro zákazníky, kteří jsou stále na cestách a plně využívají možnosti iPhone. Paralelní je odnímatelná baterie s doplňkovým tvrdým polykarbonátovým pouzdrem. Připněte, když je potřeba více energie. Vyjměte, abyste odlehčili hmotnost. Je ergonomicky navržen tak, aby dobře padl do vašich rukou. Se zabudovaným bleskem a ochranným pouzdrem odpovídajícím 5 barvám sdílí stejnou délku jako iPhone 5.

Název projektu : Parallel, Jméno designérů : Appcessory Pte Ltd, Jméno klienta : Gosh!.

Parallel Přenosné Pouzdro Na Baterie

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.