Designový Časopis
Designový Časopis
Maloobchodní Design Interiéru

Hiveometric - Kuppersbusch Showroom

Maloobchodní Design Interiéru Klient hledá kreativní design, který dobře reprezentuje značku. Název „Hiveometrický“ je tvořen dvěma slovy „úl“ a „geometrický“, které jednoduše vyprávějí hlavní koncept a vizualizují design. Design je inspirován značkovým hrdinským produktem, voštinovým elektrickým sporákem. Je navržen jako shluk voštin, prvky stěny a stropu v úhledných úpravách hladce spojují a vzájemně si hrají složité geometrické tvary. Čáry jsou jemné a čisté a výsledkem je elegantní moderní vzhled, který symbolizuje nekonečnou fantazii a kreativitu.

Název projektu : Hiveometric - Kuppersbusch Showroom, Jméno designérů : Alain Wong, Jméno klienta : .

Hiveometric - Kuppersbusch Showroom Maloobchodní Design Interiéru

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.