Designový Časopis
Designový Časopis
Židle V Obývacím Pokoji

Cat's Cradle

Židle V Obývacím Pokoji Číslice nebo vlákna, současné dilema procesu návrhu. Všichni jsme začátečníci, ale někteří z nás na tom musí pracovat. Začátečníci pozorují každou dostupnou techniku a některé se naučí. S časem (~ 10 000 hodin) získáváme zařízení (y), které zvyšují / popularizují / personalizují / šetří naši hru. Takže mě fascinuje současná fascinace médii, které naznačují, že nejzákladnějším stavebním kamenem designu je číslice, snadno ovladatelná. Tato číslice není životodárnou jednotkou, pouze zaokrouhlením dolů na nejméně běžný jmenovatel menší než vlákno. Design je alespoň střepy, střepiny a vlákno.

Název projektu : Cat's Cradle, Jméno designérů : Stoel Burrowes, Jméno klienta : Stoel Burrowes Design.

Cat's Cradle Židle V Obývacím Pokoji

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.