Designový Časopis
Designový Časopis
Bytový Dům

Iwan Residence

Bytový Dům Tento projekt je luxusní rezidenční rezidencí ve vlastnictví klienta s nesmírnou laskavostí pro špičkové současné designy, ale přesto s velkou láskou k okouzlujícímu islámskému vkusu. To byla šance na uskutečnění dlouho žádoucího cíle a snahy sloučit tyto dva diverzifikované styly a udržet neinhibovaný smysl a povědomí o fúzi mezi těmito tématy. Je to spíš jako prolínání různých světů, ideologií a epoch - vědecké fantastiky mentálních obrazů historického paláce 1000 nocí podstupujících obrovský face lift do 21. futuristické aury.

Název projektu : Iwan Residence, Jméno designérů : Dalia Sadany, Jméno klienta : Dezines Dalia Sadany Creations.

Iwan Residence Bytový Dům

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.