Designový Časopis
Designový Časopis
Design Obalu Žvýkačky

ZEUS

Design Obalu Žvýkačky Vzory obalů pro žvýkačky. Koncept tohoto designu je „stimulace citlivosti“. Cíle produktů jsou muži ve dvaceti letech a tyto inovativní návrhy jim pomáhají instinktivně vyzvedávat výrobky v obchodech. Hlavní vizuály vyjadřují velkolepý světový pohled na přírodní jev, který je spojen s každou příchutí. THUNDER SPARK pro aroma a elektrizující příchuť, SNOW STORM pro mrznoucí a silnou chutí a RAIN SHOWER pro aroma zvlhčeného, šťavnatého a vodnatého smyslu.

Název projektu : ZEUS, Jméno designérů : Yoichi Kondo, Jméno klienta : LOTTE CO.,LTD..

ZEUS Design Obalu Žvýkačky

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.