Designový Časopis
Designový Časopis
Tachograf Programátor

Optimo

Tachograf Programátor Optimo je průlomový dotykový displej pro programování a kalibraci všech digitálních tachografů namontovaných do užitkových vozidel. Optimo se zaměřuje na rychlost a snadné použití a kombinuje bezdrátovou komunikaci, data aplikací produktů a řadu různých připojení senzorů do přenosného zařízení pro použití v kabině vozidla a dílně. Je navrženo pro optimální ergonomii a flexibilní polohování. Jeho rozhraní řízené úlohami a inovativní hardware výrazně zlepšují uživatelský zážitek a do budoucna umožňují programování tachografů.

Název projektu : Optimo, Jméno designérů : LA Design , Jméno klienta : Stoneridge.

Optimo Tachograf Programátor

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.