Designový Časopis
Designový Časopis
Komoda

Chilim

Komoda "Chilim by Mirko Di Matteo" je nábytková řada vytvořená z upravených 80 let starých koberců z Bosny. Tyto originální kousky nábytku jsou jedinečné (každý kus je jiný), šetrný k životnímu prostředí (vyrobený z recyklovaných vintage koberečků) a společensky odpovědný (zachovávají tradici starých tkalců). Spojením koberců s „kovovým hardwarovým pouzdrem“ (jako rámy) jsme vytvořili nezničitelné kusy, které zachová jinak ztracené vintage koberce prakticky navždy jako funkční zobrazovací prvky v našich domovech.

Název projektu : Chilim, Jméno designérů : Matteo Mirko Cetinski, Jméno klienta : Mirko Di Matteo Designs.

Chilim Komoda

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.